Oborniki, Wielkopolskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Przedstawiciel Handlowy ds. Klientów indywidualnych

Giżycko

Telestrada S.A. - polski Operator telekomunikacyjny, spółka publiczna, działający na rynku usług biznesowych i domowych, w związku z dynamiczną rozbudową sieci sprzedażowych poszukuje osób na stanowisko:

Zadania:
pozyskanie nowych Klientów na usługi grupy kapitałowej Telestrada S.A.;
budowanie dobrego wizerunku firmy;
budowanie długofalowych relacji z Klientami.

Oczekiwania:
wykształcenie min. średnie;
wysoki poziom kultury osobistej;
komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu pozytywnych relacji w pierwszym kontakcie z Klientem;
zaangażowanie, nastawienie na osiągnięcie postawionych celów;
doświadczenie w sprzedaży produktów telekomunikacyjnych (D2D);
mobilność.

Gwarantujemy:
zatrudnienie w oparciu o Umowę o Dzieło na pozyskanie 20 uruchomionych Umów na usługi Telestrada S.A. (możliwość podpisania więcej niż jednej umowy o dzieło w miesiącu)
atrakcyjny produkt &#8211; telefonię stacjonarną w oparciu o technologię GSM;
wsparcie marketingowe w postaci materiałów reklamowych sygnowanych przez parę znanych aktorów serialowych;
wysokie wynagrodzenie (1800 zł za 20 uruchomionych Umów na usługi Telestrada)
przejrzysty system rozliczeń pozwalający na szybką weryfikację dostarczonych do Telestrada umów.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + LM) z dopiskiem "Przedstawiciel Handlowy d.s. Klientów indywidualnych - miasto" na adres mailowy partnerzy@telestrada.pl/.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 28 Listopad, 2013  15:28

Identyfikator: 488213

Wyświetleń: 2798