Oborniki, Wielkopolskie

zmieñ miasto
<< Poprzednie og³oszenie

Opiekun/sprzedawca Na Stoisku Z E-papierosami

Nowa Sól

Odpowiedz: (U¿yj zak³adki Kontakt powy¿ej)

Typ og³oszenia: Dam Prace

Lider rynku elektronicznego palenia w Polsce, w³a¶ciciel marek: eSmokingWorld.com, Mild, Volish, Provog, LiQueen.

Poszukuje 2 osób (pe³en etat) na stanowisko:

Opis stanowiska:
- Doradzanie Klientom w wyborze najlepszych dla nich e-papierosów i akcesoriów do elektronicznego palenia
- Budowanie trwa³ych relacji z Klientami
- Opieka i dba³o¶æ o estetyczny wygl±d stoiska oraz ekspozycji
- Dba³o¶æ o zapewnienie odpowiedniego stanu zapasów
- Obs³uga reklamacji
- Aktywne budowanie wizerunku Grupy CHIC jako lidera sektora elektronicznego palenia w Polsce

Wymagania:
- Wyznawanie zasady &#8222;Najwa¿niejszy jest klient&#8221;.
- Komunikatywno¶æ i ³atwo¶æ w nawi±zywaniu kontaktów
- Znajomo¶æ i zainteresowanie tematyk± e-papierosów
- Sumienno¶æ i wysoka kultura osobista
- Entuzjazm i zaanga¿owanie
- Znajomo¶æ jêzyka angielskiego i (lub) niemieckiego bêdzie dodatkow± zalet±.

Oferujemy:
- Ciekaw± i rozwijaj±c± pracê w firmie bêd±cej liderem rynku e-papierosów
- Szkolenia
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Mi³± atmosferê pracy.

CV ze zdjêciem prosimy przesy³aæ na adres:

Prosimy o dopisanie nastêpuj±cej klauzuli: "Wyra¿am zgodê na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbêdnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustaw± z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Og³oszenie dodane: Wtorek, 23 Lipiec, 2013  16:50

Identyfikator: 470245

Wy¶wietleñ: 2127

Edytuj Wyró¿nij Zg³o¶